انتخاب کفش های عروسی شما

پنجشنبه 24 آبان 1397
11:35

انتخاب کفش عروسی می تواند به همان اندازه جنبه های دیگری از روند برنامه ریزی عروسی باشد. مطمئن نیستید چه نوع کفش را در روز عروسی خود بپوشید؟ سپس آن را پرداخت می کند تا در مورد ویژگی هایی که می خواهید قبل از نگاه کردن فکر کنید. همچنین در نظر بگیرید که آیا شما یک جفت در مراسم (برای اثر) و دیگری در پذیرش (برای راحتی) و یا یک جفت در طول روز استفاده می کنید. در اینجا یک مرور کلی از ویژگی ها و گزینه های مختلف موجود است:

سبک های عمومی

مانند سایر کفش ها، شما می توانید از انواع مختلفی انتخاب کنید. طراحان پمپ ها، اسلحه پشت، تمام پاشنه بلند، سیستم عامل، بازوها، انگشتان پا، صندل و دیگر طرح های Strappy ارائه می کنند. احتمالا شما می توانید سبک مورد علاقه خود را در یک کفش عروسی پیدا کنید.

ارتفاع پاشنه

ارتفاع پاشنه از آپارتمان ها تا پاشنه شش یا هفت اینچی اسپایک است. در هنگام تصمیم گیری بر روی کفش های قدیم، توجه کنید که آیا عروسی شما در خارج یا داخل است، چقدر راحت با پاشنه بلند مواجه می شوید، چقدر بلند می خواهید در طول مراسم نسبت به داماد ظاهر شود، و اگر قصد دارید کفش را در پذیرش تغییر دهید .

آپارتمان ها مراسم عروسی در خارج از منزل خود را به کفش های تخت خود می اندازند زیرا آسان تر از آن است که بتواند به طور صحیح در سراسر شن و ماسه یا خاک نرم حرکت کند. از آنجا که عروسی های در فضای باز و مقصد محبوب تر شده اند، شرکت های کفش، انواع مختلفی از کفش های عروسی تخت را در اختیار می گذارند. فلیپ فلاپ ها، صندل، کفش های Ballerina و حتی دمپایی های عقب باز هم در دسترس هستند.

کفش تنیس. همه ما ویدئویی از عروس های پابرهنه را دیدیم که در پذیرش آنها را لگد می زدند. اگر ترجیح می دهید راحت باشید - اما نه لخت - پا، گزینه های وجود دارد. یکی از کفش های تنیس عروسی است. شما می توانید یک جفت از یکی از چندین فروشنده آنلاین را خریداری کنید یا خودتان را با چسباندن توری، کریستال یا مروارید به یک جفت کفش ورزشی سفارشی کنید. آپارتمان های فوق الذکر گزینه دیگری برای رقص هستند.

پاشنه کم اگر شما در پاشنه بلند هستید اما احساس راحتی کنید، پاشنه کم یا گوه فقط برای شما مناسب است. شما می توانید انتخاب کنید از 1/2 "تا 1 3/4" پاشنه در چند سبک.

پاشنه زمستانی صندل نیمه بلند و پمپ های با ارتفاع پاشنه حدود 2 "- 2 3/4" ارتفاع کمی بیشتر از پاشنه های پایین فراهم می کند. پاشنه های زمستانی، به طور کلی، پوستی نسبت به همتایان پایین ترشان است.

پاشنه بلند. گزینه های شما بسیار زیاد است اگر مهارت داشته باشید که در 3 "+ پاشنه بلند راه بروید. بسیاری از سبک های پاشنه بلند مدرن و بلند وجود دارد. اگر شما نیاز به تمرین در پاشنه بلند داشته باشید پیشنهاد می کنیم کفش های خود را چند هفته قبل از عروسی بپردازید تا شما می توانید قدم های بالا و پایین گام، چرخش، squat، و در غیر این صورت برای چند ساعت در راحت راه رفتن. ما همچنین توصیه می شود یک جایگزین پشتیبان از کفش پایین برای پذیرش.

کفش پاشنه کفش اگر دوست دارید چیزها را کمی تکان دهید - یا می خواهید چندین سانتی متر را به ارتفاع خود اضافه کنید - این پاشنه های کم عمق ممکن است برای شما باشد. پاشنه های پاشنه بلند 3 و یا بیشتر، علاوه بر اضافه کردن آسانسور از پلت فرم است. آنها می توانند از سایر کفش های عروس بسیار دشوارتر باشند، بنابراین ممکن است بخواهید از یک فروشگاه ویژه آنلاین سفارش دهید. چندین گزینه را پیدا کنید

رنگ کفش

سفید و عاج به طور سنتی رنگ محبوب ترین برای کفش عروسی هستند. گزینه های برای عروس غیر سنتی نیز وجود دارد. کفش عروس در سیاه، نقره، طلا و حتی صورتی موجود است.

کفش های قابل پوشیدن چندین علامت تجاری از کفش های عروسی رنگارنگ که معمولا در دسترس هستند (Coloriffics، Dyeables، Colorations Creations، Nina Dyeables و Touch Ups برخی از مارک های موجود هستند) وجود دارد. این کفش های ساتن سفید را می توان به عنوان لباس پوشید و یا رنگ برای مطابقت با لباس خود را. کارشناسان توصیه می کنند که کفش های با تجربه کفش کفش خود را رنگ کنند. در حالی که شما می توانید رنگ را خریداری کنید و خودتان آن را امتحان کنید، متوجه شوید که این روند می تواند هنر بیشتر از علم باشد. شما می توانید با یک جفت کفش نازک یا یک رنگ اشتباه به پایان برسید.

پاک کردن کفش اگر شما از نوع عروس که دوست دارد پاهایشان را نشان دهد، یک کفش روشن را در نظر بگیرید. شما می توانید چند سبک کفش را با تسمه های وینیل روشن پیدا کنید. بعضی از پاشنه پا نیز وجود دارند. بسیاری نیز با کریستال های Swarovski یا دیگر دکوراسیون های تزئینی تزئین شده اند.

دکوراسیون

دکوراسیون کفش عروسی از هیچ کدام (پمپ های ساتن ساده) به طرز خارق العاده ای نازک نیست. دست و پنجه نرم کریستال یا یک خوشه Swarovski می تواند کفش های دیگر را پوشید. برای یک نگاه جسورانه، برای بالا بردن ساندویچ پاشنه بلند، یا لهجه های گره زدن، خرید کنید. حتی بیشتر قابل توجه است rhinestone starbursts و یا دیگر جزئیات پر زرق و برق پاشیدن در بالای پایی. شما مطمئنید که یک سطح دکوراسیون را با توجه به سبک خود پیدا کنید.

https://www.dreamydress.se/


نکاتی برای انتخاب لباس شب برای رویدادهای ویژه

پنجشنبه 24 آبان 1397
12:04

لباس شبانه لباس های رسمی و منحصر به فردی است که زنان در طول جشن های کوکتل و شام پوشانده اند. انتخاب لباس مناسب برای هر رویداد حیاتی است زیرا شخصیت و طعم و مزه خوبی در لباس و مد دارد. لباس کوکتل در طیف گسترده ای از مو، سبک، رنگ، اندازه و طراحی موجود است تا متناسب با نوع بدن و ترجیحات آن باشد.

نکاتی برای انتخاب لباس های مناسب:

بسیاری از لباس های شب گرانبها هستند، اما زمان و مکان آنها می تواند بار دیگر باشد. امروزه بسیاری از فروشگاه های آنلاین وجود دارد که انواع لباس کوکتل را برای رویدادهای شبانه و احزاب با قیمت های مناسب عرضه می کنند. همانطور که آسان است برای پیدا کردن لباس های ساخته شده از انواع مختلف پارچه های ظریف مانند ابریشم، مخمل، ساتن و غیره، مهم است که بدانید که چگونه لباس مناسب را انتخاب کنید که مناسب بدن فردی است. بعضی از مردم بدن خود را لاغر می کنند و بنابراین مهم است که پارچه هایی را انتخاب کنید که به ندرت به بدن چسبیده باشد زیرا ممکن است ناخوشایند باشد. این لباس ها را برای افرادی که به طور متوسط دارای جسمی هستند، پیدا کنید زیرا این لباس ها کاملا مناسب آنها هستند.

لباس های کوتاه و باریک کوکتل برای زنان میانسال وجود دارد که به نظر می رسد ظریف و ظریف است. لباس های اضافه شده نیز وجود دارد که در بسیاری از فروشگاه های آنلاین قابل اعتماد وجود دارد. لباس عصر طولانی فراتر از مقایسه است و آن را در تمام موارد رسمی پوشیده شده است. لباس های شلواری یکی دیگر از انواع لباس است که اغلب در مراسم عروسی و دیگر رویدادهای خاص استفاده می شود.

چگونه برای پیدا کردن لباس برای رویدادهای ویژه:

لباس های ویژه ای برای رویدادهای خاص دیگر پیدا نشده است؛ زیرا تعداد زیادی از فروشگاه های آنلاین با انواع مختلفی از لباس های ساخته شده برای رویدادهای ویژه مانند عروسی های شام، کارهای اجتماعی، مراسم عروسی، احزاب کوکتل و سایر کارهای دیگر ذخیره می شوند.

این لباس ها در یک دسته بندی گسترده ای از رنگ های منحصر به فرد مانند سیاه و سفید، سبز، قرمز، آبی و غیره در دسترس هستند. همچنین ممکن است طرح ها و رنگ های سفارشی مطابق با الزامات استفاده کننده باشد.

لباس شب نیز شامل لباس کوتاه با بند. اکثر این لباس ها در رنگ های تیره موجودند تا ظرافت رویداد را تقویت کنند. لباس های کوتاه باریک نیز وجود دارد که می تواند از فروشگاه های آنلاین با قیمت مناسب معامله شود.

همچنین ممکن است لباس های طراح با لباس های زیبا مانند کار مهره، کارهای سنگی گرانبها، گلدوزی منحصر به فرد و کارهای هنری براق را سفارش دهید.

علاوه بر بهترین مواد مانند مخملی، ساتن و ابریشم، انواع مختلفی از مواد نیز برای این لباس ها شامل چرم استفاده می شود. لباس های چرمی گران تر، شیک و پیچیده تر از مقایسه است. این در رنگ های مختلف سیاه و سفید مانند قهوه ای، سیاه و سفید و غیره ساخته شده است. این به خاطر نرخ های گزاف و ظاهری ظاهری آن است. لباس های ابریشمی یکی دیگر از انواع محبوب است که منحصر به فرد جذابیت و منحصر به فرد است.

به غیر از انواع پیچیده لباس، لباس های ساده و مقرون به صرفه وجود دارد که می توانند از فروشگاه های آنلاین نیز خریداری شوند. این لباس ها شامل رنگ های روشن و الگوهای ساده می باشد.

http://www.missydress.se/balklanning.html


درباره انواع اصلی انواع لباس ها بیشتر بدانید

پنجشنبه 24 آبان 1397
12:05

به دلایل بسیاری لباس های مورد علاقه ترین زنان مد هستند. لباس ها را می توان در موارد مختلفی پوشیده و سبک های بی شماری در دسترس وجود دارد. بخش بزرگی از لباس های زنان این است که شما می توانید یک سبک برای پوشیدن از هر کجا، از لباس های گاه به گاه به طرح های رسمی پیدا کنید. این نوع لباسها در ارتباط با مناسبت و تنظیم محل قرار دارند اما چیزهای خاصی برای شناختن شیک بودن وجود دارد.

نوع اصلی لباس یک لباس کوکتل است. لباس کوکتل در ابتدا برای احزاب کوکتیال و مهمانی های شام ساخته شده بود، اما آنها مرسوم تر شده و می توانند به انواع مختلفی از آنها استفاده شوند. محبوب ترین نوع لباس کوکتل لباس معروف لباس سیاه است. این لباس توسط Coco Chanel طراحی شده است و تقریبا صد سال بعد، هنوز هم یک لباس شیک و شیک در نظر گرفته شده است. این لباس برای هر نوع بدن مناسب است، آیا شما کوچک و یا به اندازه بزرگ است، چرا که رنگ سیاه بسیار متنوع به هر نوع بدن است. سیاه به طور کلی یک لباس بسیار مناسب است. یکی دیگر از سبک های بزرگ یک لباس کوکتل یک لباس چاپ لئوپارد است. این سبک در میان زنان جوان بسیار محبوب است؛ زیرا انتخاب خوبی برای کلاب و کلوپ ها است. لباس های چاپ حیوانات بسیار جسورانه هستند و توجه زیادی را به خود جلب می کنند، در حالی که هنوز شیک و مرسوم هستند.

لباس شب برای موارد بسیار رسمی بیشتری مانند توپها یا ضیافت ها طراحی شده است. این لباس ها به طور کلی بسیار طولانی هستند و برخی حتی ممکن است دندان های بزرگتری مانند یک لباس داشته باشند. طرح های مختلفی برای انتخاب یک لباس شب وجود دارد اما یکی از طرح های محبوب تر، لباس شب بدون لباس است. برای یک رویداد رسمی و تنظیم، شما نمی خواهید لباس به الگوهای وحشی و چاپ، اما بهترین است که رنگ های جامد. این نه تنها یک فاکتور ظریف برای ایجاد کل مجموعه لباس است که شیک است، اما رنگ های جامد بسیار جسورانه تر از بدن هستند زیرا می توانند منحنی های بدن را برجسته کنند.

برای به دست آوردن لباس، به این مناسبت بستگی دارد. برای لباس های گاه به گاه، شما می توانید لوازم جانبی و قطعات بزرگتر. این عالی است زیرا شما گزینه های زیادی دارید و می توانید از این فرایند بسیار لذت بخش تر باشید. برای پوشیدن لباس، شما می توانید جواهرات ظریف مانند گردنبند نقره ای یا دستبند بپوشید، اما کلیدی برای حفظ طراحی ساده است. طراحی ساده ظریف و بسیار شیک است، زمانی که به موارد رسمی بیشتری پرداخته می شود.

http://www.missydress.no/ballkjoler.html


راهنمای لباس کوکتل

پنجشنبه 24 آبان 1397
12:06

اولا، بگذارید درباره لباس کوکتل صحبت کنیم. لباس کوکتل، به عنوان نام نشان می دهد لباس است که اغلب برای احزاب کوکتل پوشیدن. در قرن بیست و یکم، چگونه اغلب یکی از آن ها می آید؟ این لباس برای بسیاری از حوادث و احزاب غیر رسمی پوشیده شده است. از تصورات خود استفاده کنید و تصور کنید که یک لباس است که برای رقص یا توپ پوشیده شده است. این می تواند طولانی باشد یا کوتاه باشد و شبیه لباس بالئینا باشد.

از آنجا که این سبک لباس می تواند یک لباس طولانی باشد، بارها شما آنها را در بخش لباس عصر یک فروشگاه یا یک بوتیک مد روز پیدا خواهید کرد. گمراه نباشید، لباس شب یک لباس کاملا متفاوت است. این قاعده آسان است:

لباس شب اغلب به یک رویداد رسمی مانند یک پیراهن یا عروسی پوشیده شده است.

لباس کوکتل به یک رویداد غیر رسمی مانند یک همراه با بعضی دوستان خدمت می کند.

خوشبختانه برای شما، در قرن بیست و یکم، بیشتر این لباس ها بالاتر از طول زانو است.

بیشتر لباس های کوکتل به نظر می رسد یک لباس بالرین است، اما آن را به عنوان اگر شما یک رقاص باله است، پوشیدن نیست. با لباس کوکتل پوشیدن آپارتمان ها، کفش ها یا کفش های ورزشی ندارید. پاهای یا پاشنه اگر چه این لباس غیر رسمی است، به نظر می رسد به سبک درجه یک و فانتزی است. شما خواهید دید که بیشتر لباس های کوکتل با دکوراسیون و embroideries می آیند.

این لباس با یک کلاچ پوشیده می شود، از کیسه های بزرگ، کیسه های شانه یا کیسه های پیامرسان اجتناب شود.

استفاده از یک در فصل زمستان می تواند کمی دلهره آور باشد، اما با طول کوتاه لباس، ارعاب نمی شود. شما می توانید جوراب های بلند، جوراب ساق بلند یا ساق های بلند را با لباس کوکتل بپوشید. هنگام جمع کردن یک ژاکت، ممکن است انتخاب کنید که یک کت چوبه دار یا کت و شلوار نر داشته باشید. شما همچنین ممکن است یک ژاکت کوتاهتر از یک ژاکت مونتاژ داشته باشید. روسری به راحتی با تقریبا هر لباس می چرخند یا نه در داخل خانه، پس پوشیدن یک روسری! دستکش و کلاه را فراموش نکن.

http://www.hebeos.it/abiti-da-cerimonia/

از لحاظ پوشیدن طلا و جواهر و لوازم جانبی، اجتناب از پوشیدن مروارید. ممکن است بخواهید یک گردنبند کوچکتر یا گردنبند کوچکتری بپوشانید. توصیه نمی شود که ساعت را بپوشید، هرچند افرادی هستند که قادر به پوشیدن لباس های خود بودند. از لحاظ گوشواره، سبک های زیادی وجود دارد که شما نمی توانید آن را پوشانید. من عادت کرده ام و دیده ام که مردم با لباس کوکتل لباس های مختلف خود را می پوشند


قبلی 1 بعدی