جانت جکسون جایزه آیکن بیلبورد را بر عهده دارد و نشان می دهد که چقدر از Nipplegate آمده ایم

پنجشنبه 24 آبان 1397
11:22

آن زمان 14 سال پیش بود که جاستین تیمبرلیک جسد پرده ی جنت جکسون را به دنیا نشان داد. رسوایی، پخش زنده در CBS در طول نمایش نیمه وقت XXXVIII Super Bowl، به طور گسترده به نام Nipplegate شناخته شد. لغزش اتفاقی که در آن «نقص در کمد لباس جهان» یا «سر و صدا تبلیغاتی» صورت گرفته است؟ -جشنواره بی سابقه ای ایجاد شده است، با مفسران آن را به عنوان نشانه ای از کاهش اخلاق در فرهنگ آمریکایی مشاهده می کند؛ مدت کوتاهی پس از این رویداد، FCC جریمه نقض شدید را از 27،500 دلار به 325،000 دلار افزایش داد.

این حادثه تا به حال تاثیر چندانی برای تیمبرلیک نداشته است. وی سه بار دیگر برای نمایش حرفه ای NFL در نیمه وقت کار می کرد و مطبوعات نسبتا کمی بدی دریافت می کرد، اما به طور موقت حرفه ی جکسون را رها کرد و خواننده مشهور خود را از هر دو میزبانی و حضور گرمی در آن سال و از دست دادن هزاران رکورد فروش. اما اکنون، تقریبا یک دهه و نیم بعد، وقت آن رسیده است که جکسون بتواند او را جذب کند. امشب نماد سلطنت پاپ و مادر 52 ساله ایسا، 1، به نخستین زمان بازگشته و به عنوان یکی از اهداکنندگان جوایز آیکون بیلبورد اهدا خواهد شد که 11 آلبوم استودیویی را تولید کرده است. با بیش از 100 شماره یک بازدید، از جمله "کنترل"، "کشور ریتم"، و "همه برای شما".

و با این حال، در سال هایی که از آن سال 2004 رسوایی تابلوئیدی تحمیل شده است، تبدیل به بخش مهمی از میراث او شده است. بعد از همه، از زمانی که جکسون ابتدا نوک پستان را آزاد کرد، عمدا یا نه، یک عضو از نفوذگران نگاهی از محدوده های مشخصی از باند مد به خیابان می اندازد. این روزها، برای دیدن کیم کارداشیان غرب، بلا هاد و کنده الننر، برای رفتن به مد روز کاملا بی قرار هستند. اخیرا، سوپرمودل دوم سبک آزاد در جشنواره فیلم کن در فرانسه، کشوری است که دهه های سکنه زن را در آغوش گرفته است. ریحانا، بدون شک یکی از طرفداران خانم جکسون، بیش از یک بار، برای فیلم های موسیقی و فرش های قرمز به طور یکسان پوشش داده شده است - همانطور که سایر نوازندگان در رویدادهای تلویزیونی اخیر و ملی پخش شده اند.


رسانه های اجتماعی نیز برای جنبش رو به رشد مثبت بدن بسیار کار کرده اند، و نه به گفتگو ضد شلخته، از جمله گفت و گوهای شرم آور. البته لازم به ذکر است که نوک پستان زن (و نه همتای مردانه آن) هنوز در Instagram ممنوع است. به عنوان نسل جدیدی از زنان جوان به بدن خود بازگشته اند، طبیعی است که تعجب نکنید که آیا آخرین سرسپردگی غیر منطقی سانسور یک روز نیز سقوط خواهد کرد. در اوایل سال جاری، مدل آدووا ابوح بدنش را برده و لهجه بریتانیایی را به فیلم کوتاه و تحریک آمیز و سیاسی تعریف کرد زیبایی: نوک سینه ها. با اینکه arolae در هر نوبت در ویدئو می تواند کمک کند اما برای نوک پستان زن پنهان مانند اگر آن را یک نقص بدن به جای منبع مستقیم زندگی است - و emboldened برای مبارزه با عقب.

تقریبا یک دهه و نیم بعد از Nipplegate، جهان ما زندگی می کنیم تغییر کرده است. اگر چیزی که به نظر می رسد از طریق لنز یک فرهنگ که با لحظه #MeToo درگیر است، دید از تیمبرلیک به عنوان او از برالکت جکسون در این سوپر باول غم انگیز فیلم می کند بسیار بیشتر jarring از دیدن پستان جکسون خود را. قیمت به عنوان یک زنبور عجیب و غریب فمینیستی اغلب شیب دار است. اما امشب، دیگر هیچ انکار نمی کند: جانت جکسون یک نماد در بسیاری از راه های بیشتر از یک است.


این استودیو های جدید تناسب اندام تغییر می کنند راه شما کار می کنند

پنجشنبه 24 آبان 1397
13:56
گیر افتادن در تمرین؟ (یا، به سادگی در جرقه ای که در آن شما کار نمی کنید گیر کرده اید؟) با پنج استودیو جدید که قالب آمادگی خود را با کلاس های نوآورانه خود و فرمت های اصلی شکست می دهند را تغییر دهید. منهتن از Brrrn، یک مفهوم جدید تناسب اندام با انرژی سرد است که بر این باور است که می توانید کالری بیشتری بسوزانید و در شرایط محیطی با تمرین 60 درجه (یا پایین تر) کار کنید. از آنجا که نتایج فیزیکی تنها یک سوم تجربه تناسب اندام است، ذهن شما وجود دارد، روح شما یک استودیو در لس آنجلس به نام Knockout مجموعه ای از زمان برای نشر روزنامه است. درست است که تمرین ذهنی به حفظ دفتر خاطرات کمک می کند. تریسی رایفری، که در پایان سال گذشته استودیو خودآزمایی را تاسیس کرد، می گوید: "مردم می خواهند تجربه خوبی داشته باشند." در صورتی که مدت زمان لازم برای بازدید در ورزشگاه را نداشته باشید، ClassPass اکنون قابلیت های جریان مستقیم را ارائه می دهد. این که آیا شما در نیویورک، لس آنجلس هستید، یا در جستجوی تمرین خوب در خانه هستید، این پیشنهادات شما را به آنچه نیاز دارید بیشتر می دهد. هیچ اتهامی بیشتر نیست
FitHouse
کلاسهای نامحدود برای 99 دلار در ماه، پدیده ای در شهر نیویورک نیست و بنیانگذار FitHouse، کلمن بنویت، کاملا مطمئن نیست چرا. اولین استودیوی او که در ماه مارس در سمت پایین پایین منهتن افتتاح شد، انواع مختلفی از تمرینات زیر یک سقف را فراهم می کند: تمرینات پرش با شدت بالا، کلاس های پیلاتس، یوگا و باربر. بدون ماشین آلات و بدون دوش در دید (شما یک قفسه، این است که)، سربار FitHouse نور است و به دلایل خوب است. وی گفت که با 12 مکان در شهر نیویورک پیش از پایان سال، بنوئیت می تواند بر روی استعداد تمرکز کند. به معنی، شما می توانید انتظار برای پرداخت بعضی از مربیان مورد علاقه خود را از موارد مشابه Y7، SoulCycle و Tone House بسیار کمتر. برای انگیزه چطور است؟
276 Bowery، نیویورک؛ fit-house.com
دیوار
دیواری که توسط جیسون ویمبرلی، مدد سابق SoulCycle با پس زمینه در مد و رقص ساخته شده است، متفاوت از چیزی است که تا کنون تجربه کرده اید. به رهبری کارکنان ستاره ای، آن را به عنوان روال کامل چربی سوزی است که به طور همزمان باعث تقویت عضلات شما می شود. کلاس امضا، 123 Stack، 30 دقیقه تمرین تهویه اصلی و تمرینات وزن را قبل از دوچرخه سواری حتی آغاز می کند، هرچند در حالی که مانیتور ضربان قلب را پوشانده است. ویمبرلی در مورد فرمت مورد آزمایش و آزمایشش گفت: "هیچ دروغی در پشت ما در انتهای کلاس وجود ندارد." اولین استودیوی دیوار اولین بار در بهار در لس آنجلس ساخته شده است.
730 خیابان South La Brea، لس آنجلس؛ Thewallfitness.com
ClassPass Live
اگر برنامه شما اجازه ورود به سالن پیش و یا پس از کار را نداشته باشد، ClassPass Live ممکن است فقط چیزی است که شما نیاز دارید. برای 10 دلار اضافی در ماه، مشترکین ClassPass می توانند از راحتی خانه های خود خواستار تمرینات زنده شوند. و در حالی که تمرینات از راه دور انقلابی نیستند، این یکی از بقیه متفاوت است: کاربران مانیتور ضربان قلب را شامل می شوند (شامل کیت استارتر همراه با Google Chromecast)، به طوری که می توانند ببینند که "منطقه" آنها در تمام کلاس ها تعلق دارد که توسط مربیان چاشنی از استودیوها نظیر Flywheel Sports، Fhitting Room و Shadowbox آموزش داده می شود. انتقال از زمستان به بهار فقط بسیار ساده تر بود.
classpass.com/live
ناک اوت
پرتاب سنگ از ساحل در Playa del Rey، Los Angeles، Knockout نام یک حلقه بوکس جدید نیست. این یک استودیوی خودآزمایی برای افرادی است که به دنبال بیش از یک تمرین فیزیکی هستند. تریسی رافتری در ماه نوامبر این فضا را به عنوان یک مکان برای ایجاد تمام شرایطی که او تحت یک سقف قرار می دهد ایجاد کرد: رقص، تنفس، یوگا، و شیوه های رشد شخصی مانند روزنامه نگاری و مدیتیشن. از جلسات آتشسوزی، یک کلاس منحصر به فرد که جنبش را با مراقبه ترکیب می کند، به کارگاه های آموزشی که موضوعاتی چون حرفه و جنس را پوشش می دهد، هر پیشنهاد را ارائه می دهد تا افسانه بدن کامل را تحریک کند. می گوید Raftery: "دیگر هیچ اندازه ای برای همه مناسب نیست."
177 بلوار کولور، لس آنجلس؛ knockoutla.com
برن


یوگا گرم نیست؟ یک کلاس را امتحان کنید که خیلی، خیلی سردتر از 45 درجه فارنهایت خنک است. Brrrn در ناحیه Flatiron District منهتن تمرین سردی را ارائه می دهد که وعده های کلیدی سلامتی و کالری بیشتری را در مقایسه با محیط های گرم و یا محیط گرم می کند. و در حالی که شک و تردید ممکن است ابرو را به دمای سرد برساند، تحقیقات نشان می دهد که ورزش معمولی در محیط های خنک تر است. سه کلاس منو را تشکیل می دهند و کلاس یوگا با درجه پایین 60 درجه را شامل می شود، یک هسته مبتنی بر مدار و کلاس قلبی به 55 درجه می رساند و یک سری تهویه با تاثیر بالا که شامل طناب های جنگی، دمبل ها و sandbell ها است خنک شدن 45 درجه نگران نباشید، پس از کلاس، شما می توانید در پشت پانل های مادون قرمز سر و صدا باز و خنک کنید. Brrr آن را دسر می نامد. ما آن را ضروری می دانیم.
107 West 20th Street، نیویورک؛ thebrrrn.com

ویرجیل آبیه مدیر هنری مردان جدید Louis Vuitton است

پنجشنبه 24 آبان 1397
10:08

لوئیس ویتون امروز اعلام کرد که ویرجیل ابلو مدیر جدید هنری مجموعه مردان است که جایگزین کیم جونز می شود که پس از جمع آوری پاییز 2018 در ماه ژانویه خارج شد. این یک لحظه حباب برای هر دو مارک لوکس 164 ساله فرانسه و بنیانگذار سفیدپوست است: Abloh اولین آفریقایی آمریکایی است که سرپرست طراحی در خانه متعلق به LVMH است. هفته مد پاریس ممکن است یک ذوب ذوب باشد - اغلب مردم متوجه می شوند که چند نفر از فرانسوی ها و خانم های واقعی مارک های فرانسوی را منجر می شوند اما در نهایت این همه متفاوت نیست. در خارج از Balmain، که Olivier Rousteing کار می کند، و کنزو، برچسب LVMH که کارول لیم و هامبرتو لئون در سال 2011 به سمت هنری دست یافتند، رنگ های مردم به طرز شگفت انگیزی زیرپرداخت می شوند. وضعیت در میلان بسیار متفاوت نیست.

اگرچه انتصاب او تاریخ ساز است، اما این اولین بار نیست که نام ابلیح به LVMH مرتبط است. در جریان ریکاردو تیسچی که از ابتدای سال 2017 از گندیچی خارج شد، Abloh، که 37 ساله بود، گفتگو با خانه مد فرانسوی را برگزار کرد. LVMH این شایعات را رد کرد و در نهایت به کلر وایکل کلر، که قبلا از Chloe، رفته بود، اما Abloh در اظهار نظر خود به "Women Wear Daily" در آن زمان واضح نوشته است: "مسیر من برای به روز رسانی و ارائه چیزی جدید در صنعت مد است با ایجاد یک پروژه و استفاده از آن به عنوان یک مطالعه موردی در مورد چگونگی به روز کردن یک خانه لوکس. "انکار یا نه، که باید با مدیران LVMH ثبت نام کرد. لوئیس ویتون، سازنده اصلی کنگلومرا است که تقریبا یک چهارم درآمد کلی خود را در سال 2017 تولید می کند.

بدیهی است، برنج LVMH همچنین متوجه موفقیت فوق العاده ای از سفیدپوست شد، خصوصا طی دوره سال گذشته. بزرگترین نمایشگاه های سال 2017، Net-a-Porter، MatchesFashion.com و مدیران خرید Ssense با Vogue درباره افزایش بزرگ برای برچسب Ablooh صحبت کردند. "بچه ها، آنها بت پرستان او؛ او به عنوان یک مرجع برای آنها است، "Brigitte Chartrand Ssense گفت. در واقع، Instagram شخصی Abloh از 1.5 میلیون کوتوله جونز 344K، در حالی که 3 میلیون مایل Off-White برای رفتن به وایتون 22.3 میلیون نفری است.

تفاوت در رسانه های اجتماعی خود را به کنار، هر دو طراحان اختصاص داده اند. این تا حدودی ماهیت کار آنهاست. در هفت سال در Vuitton، جونز تقسیم مردان را به یکی از سریعترین بخش های رو به رشد این شرکت تبدیل کرد و از طریق همکاری با عالی در سال گذشته، با بهره گیری از روند رو به رشد خیابانی، به شدت به نمایش گذاشت. Streetwear بسیار پایه ای از Abloh's Off-White است و او فقط در مورد کارآمدترین همکار مد، رفتن به پروژه های فعلی و آینده با مارک های از Nike به Sunglass Hut به Ikea است. سفر چیز دیگری است که مشترک آن است. جونز مشهور است که طی یک دهه از 70 بار در ژاپن بازدید کرده است و به نظر می رسد Abloh همواره در جاده ها و شرایط ساختگی مانند Gulf Stream تأثیرگذار است، در حالی که او در آن است.

"با دنبال کردن منافع زیادی که وی در سال 2006 با من در Fendi مشغول به کار گذاشته بود، با هیجان زیادی روبرو شده بودم و از اینکه چگونه خلاقیت ذاتی و رویکرد ناخوشایند او را نه تنها در مد جهان بلکه در فرهنگ معاصر، مایکل برک، رئیس و مدیر عامل شرکت Louis Vuitton، در بیانیه ای گفت. "حساسیت او نسبت به لوکس و فاکتورهای شخصی، در جذب لباس مردانه Louis Vuitton در آینده خواهد بود."

عبلا، بخاطر خود، گفت: "این افتخار برای من است که این موقعیت را بپذیرم. من میراث و یکپارچگی خلاقانه خانه را پیدا می کنم الهام بخش های کلیدی است و به دنبال آن ها برای اشاره به هر دو در حالی که نقاشی های موازی با زمان های مدرن را دنبال می کنند. ما می دانیم که چه زمانی لوئیس وایتون او را در نمایشگاه لباس های مردانه در ماه ژوئن به نمایش می گذارد.

­

https://www.hebeos.it/abiti-da-sposa/


قبلی 1 بعدی